Menu

Nasi partnerzy

O nas

Dodany przez Futko, 22 Lut2012 13:51

 

Serwis futbolkobiet.pl wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu na informacje i dane związane z kobiecą piłką nożną. Po raz pierwszy, i to nie tylko w Polsce, pojawia się portal, który za cel postawił sobie szerokie pilotowanie wydarzeń na boiskach w kraju i zagranicą. Stworzyliśmy serwis, który obejmuje wydarzenia w ponad 200 krajach świata. Oprócz codziennych aktualności, pojawią się u nas materiały publicystyczne, wrócimy do historii kobiecej piłki, wspomożemy trenerów i zawodniczki w temacie treningu czy zdrowia, a giełda futbolu kobiet ułatwi kontakty i wymianę w środowisku. Ponadto futbolkobiet.pl to statystyka, tabele i różne prezentacje - klubów, zawodniczek, trenerów oraz rozgrywek.  W dziale multimedia zaprezentujemy materiały filmowe, audio oraz szeroki serwis zdjęciowy. Mamy nadzieję, iż taki koncept spotka się z akceptacją użytkowników a każdy, kto nas odwiedzi, nie uzna poświęconego czasu za stracony.

 

Zapraszając Was do korzystania z serwisu, zachęcamy jednocześnie do aktywnego uczestnictwa w jego współtworzeniu. Jeśli macie pomysły i chcecie się nimi podzielić - piszcie. Jesteśmy otwarci na współpracę a także na rzeczową krytykę i uwagi związane z funkcjonowaniem wortalu. Nobody is perfect  - i my też nie. Chcemy jednak być coraz lepsi i sprawniejsi w pokazywaniu wydarzeń ze świata kobiecego futbolu i wszystko co może nam w tym pomóc będzie z uwagą przyjęte.

 

Użytkownikom życzymy przyjemnego surfowania na stronach portalu. Futbol kobiet, czy ktoś chce czy nie, jest faktem. My te fakty Wam przybliżamy.

 

Z pozdrowieniami

 

Zespół futbolkobiet.pl